Інформація про замінування прикордонної застави «Шегині» дійсно надходила, передає Корупція.Інфо

Популярне: Тимошенко чекає в готелі: Стало відомо з ким і на чому Саакашвілі прориватиметься в Україну і хто його зустрічає (ФОТО)

Начальник західного регіонального управління пояснював депутатам і безпосередньо Міхеїлу Саакашвілі, що потрібно 20-30 хвилин зачекати, поки завершиться його перевірка.

Однак, мабуть, була дана команда на штурм застави і сталося те, що пункт пропуску не працює і вини прикордонників у цьому немає.

Про це в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне» на телеканалі ZIK сказав помічник голови Держприкордонслужби Олег Слободян.

«Я бачив коментар особи, яка штурмувала пункт пропуску «Шегині» і чоловік говорив про те, що нібито прикордонники відмовились виконувати якісь злочинні накази. Так от, на нашому сайті є відео, де б’ють прикордонників. Фактично натовп прорвався на територію пункту пропуску, що є безпрецедентним порушенням. Адже таке трапилося вперше за історію України», – розповів Слободян.

Також він сказав про те, що потрібно оцінити стан потерпілих прикордонників, аби можна було притягнути до відповідальності осіб, які незаконно прорвалися на кордон.

«Потрібно оцінити ситуацію з юридичного боку. Звичайно, ми займемося цим у найближчі дні і далі передамо матеріали до прокуратури для подальшого правового реагування. А для цього спочатку потрібно оцінити стан військовослужбовців», – прокоментував він.

За його словами, на пункт пропуску «Шегині» дійсно надходило повідомлення про його замінування.

«Начальник західного регіонального управління пояснював депутатам і безпосередньо Міхеїлу Саакашвілі, що потрібно 20-30 хвилин зачекати, поки завершиться перевірка пункту пропуску. Адже інформація про замінування дійсно надходила. Однак, я так розумію, що була дана команда на штурм пункту попуску і сталося те, що сталося. Зараз він не працює, тому ні людей, ні транспорт не пропускають. І жодної вини прикордонників у цьому немає», – наголосив Слободян.