Зранку мене попросили зустрітися з черкащанами, які протестують проти захоплення їх обленерго олігархами. Після зустрічі і спілкування я підключив Юру Кучерука, відомого юриста, – передає Корупція Інфо

Популярне: Доктор Комаровський зробив приголомшливу заяву, яка переверне ваше уявлення про медичні реформи!

 

Наші юристи-волонтери документально розкрили шахрайську схему Мін’юсту і суду, щодо рейдерського захоплення «Черкасиобленерго». Вони довели, що судове засідання по легалізації рейдерської схеми міністра Петренко через реєстратора взагалі, в природі, не проводилося.

Через ці схеми держава залишилася без майна, люди – без роботи, а деякі населені пункти на Черкащині – без електрики. Таке враження, що бандити з уряду БПП/Народний фронт істерично хочуть все прихопити перед неминучим кінцем їх правління.

Ми зафіксували і описали всі документи, щоб у вихідні їх знову не підробили, а в понеділок спочатку наші юристи змусять Петренко змінити рішення Мін’юсту, а потім всі документи по афері будуть передані в прокуратуру, щоб коли там буде нормальний прокурор, аферисти, які діють під прикриттям держустанов, не залишилися безкарними.