20131225103602

Суддя Оксана Дудар, на основі  звернення  очільника міста Рівного, Хомика Володимира, не дозволила  провести  у Рівному мирні акції під стінами ОДА та  міліції. Дані постанови суду зараз оскаржуються в Апеляційному суді,  юристи ж  називають їх неконституційними і радять проводити мітинги, тобто мирні акції, всупереч заборонам.

Як повідомляє 4vlada.com, у  м. Рівному здійснили  інформаційну кампанію, аби повідомити  про професійні  досягнення  пані  судді.

Суддя Рівненського окружного адміністративного суду, Оксана Дудар, як стало нам відомо, перед винесенням рішення про заборону мирних мітингів все ж таки подала всі необхідні документи до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, щоб залишитися суддею довічно.

 20140327103113

Депутат з народу  від «УДАРу» Чугунніков Віталій наполягає на тому, щоб  Вища кваліфікаційна комісія  суддів переглянула рішення, що стосується попередньо згадуваної судді, як фігуранта списку для люстрації. Він підготував відповідне звернення, що стосується рішення комісії рекомендувати Верховній Раді призначити рівненську суддю Оксану Дудар суддею безстроково. Тому саме це він просить переглянути.

Як зазначається  на  сайті «Удар»:

 "Ця суддя  знана на Рівненщині як гнобитель  свободи наших громадян. А це  її рішення щодо  заборони  проведення акцій протестів та встановлення наметового містечка під стінами облдержадміністрації, яке грубо  порушило  норми основного закону –  Конституції України, стало джерелом  ряду  протестів та акцій". 

Саме тому, Чугунніков наполягає на тому, щоб  Вища  кваліфікаційна  комісія  суддів   переглянула  своє  рішення  та  відкликала  рекомендації щодо  призначення пані Дудар суддею на безстроковий термін.

Якщо цього не відбудеться, то він  та його колеги-депутати, які представляють Рівненську область, зроблять усе від них залежне, щоб призначення славнозвісної пані Дудар Оксани  не набрало необхідної кількості голосів у залі парламенту”.

 

джерело: ІА Корупція Інфо