СБУ

Співробітники СБУ запобігли терористичним актам, які мали намір провести члени військового антиукраїнського формування «Російська православна армія». Контррозвідка затримала «кур'єра» з вибухівкою.

Про це у соцмережі повідомив радник голови СБУ Маркіян Лубківський, передає Корупція.інфо

Згідно з повідомленням радника голови СБУ, «злочин повинно було бути скоєно членами т.зв. «Російської православної армії» (РПА)- незаконним і антиукраїнським військовим формуванням».

«Бойовики планували підірвати в Херсоні офіси двох українських суспільно-політичних організацій за допомогою майже 3 кг пластиду. Злочин готувався через російські соціальні мережі, що є звичайною практикою терористів і диверсантів. Таким чином вербуються і найманці для участі в незаконних військових формуваннях на сході України», – пише Лубківський.

Контррозвідники затримали «кур'єра» з вибухівкою, яким виявився громадянин України, який проживає в Одесі.

««Кур'єр», який повинен був доставити вибухівку в Херсон, був затриманий в Одесі. Ним виявився громадянин України 1963 р.н., уродженець Донецька, який проживає в Одесі з 2000 р. У нього була вилучена сумка з вибухівкою», – повідомляє Лубківський.

Радник голови СБУ зазначає, що Російська Федерація продовжує спроби влаштовувати на території України криваві диверсії та провокації. Виконавцями ж вибухів найчастіше виступають зрадники, уродженці «тимчасово окупованих територій».