21 грудня в Україну з Німеччини прибуде літак з тілом Геннадія Кернеса. В аеропорт Харкова спецборт прибуде близько 19.00. Про це в ефірі «Суспільне. Харків »повідомив секретар Харківської міської ради Ігор Терехов.

Тимчасовий керівник міста попросив не докучати сім’ї Кернеса, яка прилітає з Берліна тим же рейсом, що і труна з покійним.

«Зрозумійте ситуацію, проявіть терпіння, толерантність. Сім’я перебуває в шоковому стані », – сказав Терехов.

Прощання і похорон призначені на 23 грудня. Відспівування відбудеться вранці в Свято-Благовіщенському кафедральному соборі, прощання – з 9.00 до 13.00 в оперному театрі. Чекають великий наплив бажаючих попрощатися, а тому церемонія транслюватиметься на великих екранах.

Поховають Кернеса на міському кладовищі № 2, на Алеї почесних харків’ян, там де знаходяться могили колишніх керівників міста і області.

У день похорону рух транспорту в центрі Харкова буде частково перекрито. Обмежать рух по вулиці Сумській, по якій буде слідувати траурний кортеж.

“Тіло Геннадія Кернеса повинні доставити до Харкова вже сьогодні. Перших осіб країни на похоронах не чекають.

Про це нашому телеграм-каналу повідомив директор комунікаційного департаменту міськради Харкова Юрій Сидоренко. За його словами, поки немає інформації про участь в траурних заходах кого-небудь з представників центральної влади.

При цьому на похоронах очікується велика кількість людей.

Як уточнив Сидоренко, заходи безпеки буде забезпечувати поліція “, – пише тг-канал PavlovskyNews.