Олена Бережна, мати загиблої у результаті автокатастрофи екс-нардепа від Партії регіонів Ірини Бережної, не вірить у випадкову загибель дочки, передає Корупція.Інфо.

Популярне: Щоб заробити собі на операцію мив авто на заправці: Зворушлива історія 7-річного хлопчика, який постраждав у пожежі


"Я не можу стверджувати це з повною впевненістю, і поки не буду. Але мене дуже здивувало і обурило те, що на сьогоднішній день не всі матеріали по цій аварії зібрані транспортною поліцією міста Задар, і до сих пір вона не передала справу в республіканську прокуратуру Хорватії, яка повинна займатися розслідуванням", – заявила вона в інтерв'ю "2000".

Весь цей час Олена Бережна спілкувалася із представниками посольства по телефону і зустрічалася із хорватською транспортною поліцією, з лікарями та іншими експертами, які виїжджали на місце аварії.

"І відразу заявила, що хочу отримати всі копії висновків, відеозйомки, всі фотографії з місця ДТП, тому що для мене це дуже важливо. Поки я там перебувала – з 5-го по 8 серпня, мені сказали, що матеріали вже передані в республіканську прокуратуру і почалося розслідування. Але виявилося, що це не відповідає дійсності", – стверджує жінка.

Остання відповідь, яку вона отримала з посольства, нібито довела, що матеріали не передані прокуратурі, тому що ще не закінчені експертизи.

"Але у мене виникає питання: якщо ви говорите, що причиною катастрофи міг стати інсульт, який трапився у водія, то це не вимагає якихось складних і тривалих експертиз. У зв'язку з цим я написала скаргу в МЗС, посольство і прокуратуру Республіки Хорватія, оскільки пройшло більше двох місяців, а віз і нині там. Значить, хтось навмисно затягує і експертизу, і розслідування", – розповіла Бережна.

"Можливо, мені доведеться наймати приватного детектива, щоб достовірно переконатися у причинах аварії. Але зробити висновки і виступити в пресі, якщо в цьому буде необхідність, я зможу тільки після того, як знову поїду в Хорватію і отримаю на руки абсолютно всі матеріали", – додала вона.