У вівторок, 21 травня, стало відомо про смерть легендарної телеведучої, першої жінки-диктора на "BBC" Ненсі Віггінтон. Про це повідомляє The Sun.

Журналістка, відома під псевдонімом Нен Вінтон, загинула у лікарні у Великобританії 11 травня. За даними місцевих ЗМІ, в останні роки співачка страждала від слабкості і часто падала. За день до смерті вона пережила серйозну операцію на стегні. Їй було 93 роки.

"Віггінтон перевели у реанімацію через проблеми з роботою серця, нирок і дихальної системи. Причиною смерті лікарі назвали серцеву недостатність, гіпертонію і старечу слабість", — сказано в повідомленні.

 

Вінтон працювала диктором на телеканалі «Бі-бі-сі» з 1958 року. Крім цього, вона брала участь в створенні передач Town and Around і Panorama. Тоді більшість глядачів вважали, що жінка не може бути телеведучою новинних випусків. Вона залишалася єдиною жінкою-диктором на каналі до 1975 року.

Ненсі отримала посаду ведучої вечірніх новин в 1960 році. Щодня о 18:00 вона з'являлася на телебаченні. Також вона читала щотижневі новини в неділю ввечері і брала інтерв'ю у відомих особистостей, включаючи жінку-політика Барбару Касл.