Стало відомо, що сталося з ключовим свідком у справі Олени Зайцевої, яку вважають винуватицею моторошного смертельного ДТП в Харкові

Як вдалося дізнатися, лікар-нарколог Олена Федірко, яка першою відразу після проводила експертизу підозрюваної, звільнилася з місця роботи за власним бажанням в травні 2018 року.

У мережі з’явився офіційний документ за підписом головного лікаря наркодеспнсера в якому працювала Федірко.

Як зазначається, нарколог працювала в Обласному наркологічному диспансері з 1986 року.

Наказом від 16 травня 2018 року вона була звільнена за власним бажанням. Необхідність звільнення пояснила хворою матір’ю потребує догляду.

Нагадаємо, інформація про зникнення Олени Федірко з’явився після того, як сторона захисту у справі смертельного ДТП в Харкові, вирішила допитати лікаря-нарколога, як фахівця який проводив огляд Зайцевої відразу після аварії.

Тоді в акті огляду Федірко вказала, що Зайцева показала ознаки наркотичного сп’яніння. Подальші аналізи підтвердили наявність кодеїну і фенобарбетала, однак для остаточних висновків чомусь не вистачило біологічного матеріалу відібраного у підозрюваної.

Популярное:"Поскаржився адміністратору, а у відповідь отримав удари по голові ": Робітник "Епіцентру" жорстоко побив покупця

Нагадаємо, автомобіль підозрюваної в скоєнні ДТП в Харкові, в результаті якої загинули шість осіб, Олени Зайцевої значно перевищив швидкість. Машина Зайцевої їхала по дорозі зі швидкістю 102 км/год. Про це під час судового засідання у вівторок, 3 липня, заявив свідок, автомеханік Lexus Костянтин Кузнецов.

Він зазначив, що водій могла теоретично зупинити авто, якби спрацювала система стійкості, яка повинна спрацьовувати під час гальмування машини.

Ця система допомагає утримувати траєкторію автомобіля при заметах, і працює автоматично. Систему можна вимкнути кнопкою на низькій швидкості. Кузнецов заявив, що на момент огляду машини Зайцевої вона була непошкодженою і працювала справно.