Лікарі занадто пізно діагностували страшну травму.

Трагічний епізод стався на відкритому чемпіонаті міста Шахти з пауерліфтингу. Російський спортсмен помер, впустивши на себе 180-кілограмову штангу.

Ігор Галушкин, який виступав в категорії 90 кг, виконував жим лежачи і не втримав снаряд. Асистенти, які повинні були страхувати спортсмена не впоралися з своїми обов'язками і штанга, що впала розірвала йому діафрагму, зламавши кілька ребер.

Галушкина доставили до відділення міської лікарні, занадто пізно діагностувавши страшну травму. Через нетривалий час атлет помер. У нього залишилася дружина і двоє малолітніх дітей.

Як повідомили в слідчому управлінні СК РФ по Ростовській області, у загиблого діагностували розрив діафрагми і множинні переломи ребер.

Шахтинці, що стали свідками трагедії, посилаються на недосвідченість асистентів, які повинні були контролювати підйом штанги, а також на безвідповідальність організаторів змагань.

У другому відділі поліції УМВС по місту Шахти підтвердили інформацію про подію. У міському департаменті з фізичного розвитку та спорту від коментарів відмовилися.