За словами екс-кандидата в президенти, ніяких посад в майбутньому уряді він не шукає і ніяких переговорів на ці теми ні з ким не веде.

Кандидат Ігор Смешко, який не пройшов у другий тур президентських виборів, заявив, що не підтримає 21 квітня чинного главу держави Петра Порошенка, але і його конкурента Володимира Зеленського – також. Про це він пише у себе в Facebook.

Смешко говорить, що оцінка його як "технічного проекту влади" – вигадка деяких ЗМІ, "які придумали і активно поширювали цю брехню".

"Оцінку їм як "незаангажованим фахівцям" дасть суспільство. Чинну політичну владу в особі Петра Порошенка ми не підтримували і не збираємося підтримувати і в другому турі", – пише він.

"Вважаємо, що Петро Порошенко, який не виправдав надії мільйонів українців і зганьбив ідеали Майдану, має піти в історію. На жаль, не героєм.

Щодо численних запитань "як ви тепер розпорядитеся своєю електоральною підтримкою?". Відповідаю: Україною і моїми Співвітчизниками, виборцями і потенційними прихильниками ніколи НЕ торгував і торгувати НЕ буду. Жодних посад в уряді не шукав і не шукаю, НІЯКИХ перемовин на ці теми НІ З КИМ не веду, – написав політи

Щодо другого кандидата Смешко заявив, що знає "тільки талановитого актора Зеленського" і має "людську симпатію до його таланту".

"Політика, державника, фахівця в системних державних органах управління Зеленського не знаю. Тому ще раз нагадую старе добре англійське правило голосування при демократії: "На перших виборах голосуй серцем і розумом, а на вирішальному етапі виборів – за обставинами: за найменше зло проти вашої батьківщини і родини", – пише Смешко.

В кінці екс-кандидат заявив про плани на майбутні вибори.

"Майже один мільйон двісті тисяч виборців (більше 6% загального числа голосів), які проголосували за нашу програму – це реальна основа для першої політичної партії, заснованої на ідеології консервативної демократії, яка неодмінно увійде у Верховну Раду на наступних парламентських виборах. 

Вона ж, через вибори у місцеві органи влади, стане основою для завершення процесу справжньої децентралізації і передачі реальних конституційних владних повноважень місцевим територіальним громадам, – запевнив політик.