Багато політиків та олігархів в Україні почали нервувати, коли зрозуміли, що лідер партії "Сила і честь", ексголова СБУ, колишній начальник Головного управління військової розвідки Міноборони Ігор Смешко йде на позачергові парламентські вибори, щоб стати главою Кабміну, заявив керівник виборчого штабу партії "Сила і честь" Дмитро Гордон. 

Він повідомив, що вже з'явилися перші дискредитаційні фейки – інформація про нібито купівлю місць у прохідній частині списку.

Багато олігархів і тих, хто звик за гроші купувати місця в парламенті і за гроші вершити українську політику, не на жарт перелякалися, бо знають чесність Смешка, знають, яка це принципова людина, і просто бояться, що він візьме багато голосів. 

Він додав, що мета Смешка – не просто прийти в парламент, а стати прем'єр-міністром, щоб підтримати своїм досвідом молодого президента України Володимира Зеленського.

"Зараз Ігор Смешко йде разом зі своєю партією "Сила і честь" на вибори у Верховну Раду. І вже зважаючи на те, що всі розуміють – він іде не просто так, а йде, щоб стати прем'єр-міністром України, щоб домогтися сплаву молодості президента Зеленського та досвіду Ігоря Смешка, – зараз уже багато хто почав сильно нервувати, і ось перші ластівки полетіли", – повідомив Гордон. 

Керівник штабу зачитав пост, який написала у Facebook журналістка "1+1" Ольга Василевська. Вона з посиланням на свої джерела заявила, що нардеп від Блоку Петра Порошенка Олександр Домбровський купив собі місце у прохідній частині списку партії "Сила і честь" за $3 млн, а за ексголову митниці Олександра Макаренка його спонсори – співголова депутатської групи в Раді "Партія "Відродження" Віталій Хомутиннік і бізнесмен Павло Фукс – нібито заплатили $1,5 млн. Автор поста додала, що, за її даними, Хомутиннік "оптом" купив у партії Смешка 15 прохідних місць за $15 млн.

"Якщо називати речі своїми іменами – це чиста брехня. Я як начальник штабу брав участь особисто разом з Ігорем Петровичем у розподілі місць у списку. І я особисто запропонував йому приблизно 10, можливо, навіть і більше людей, які, на мою думку, є порядними, чистими, медійними, такими, хто заслужив право засідати в українському парламенті. Повірте, я Хомутинніка не бачив жодного разу, із Фуксом бачився один раз на дні народження однієї людини, – зазначив він.

Гордон наголосив, що сам він балотуватися не буде і в партію Смешка не вступав.

"Я ще раз повторю: я не є членом партії "Сила і честь", я не йду на вибори, я не збираюся займати місце у Верховній Раді, це мене зовсім не цікавить, я лише керую штабом для того, щоб якомога більше порядних, нормальних, чесних людей увійшли в український парламент. Для того, щоб вони могли там вершити правильну, чесну українську політику", – сказав він.