Журналіст Дмитро Гордон став главою передвиборного штабу партії Сила і Честь.

Про це у п’ятницю, 31 травня, розповів у себе у Facebook її лідер, колишній глава Служби безпеки України Ігор Смешко. Подаємо його звернення в оригіналі:

Дорогі Друзі!

Передвиборча кампанія набирає обертів і політична партія «Сила і Честь» впевнено продовжує процес партійної розбудови та об’єднання у своїх лавах професіоналів.

Ми впевнені, що навіть в умовах браку часу, ресурсів і доступу до популярних ЗМІ, маючи таку велику підтримку співвітчизників, саме партія «Сила і Честь» стане тією рушійною силою, навколо якої буде сформовано якісну і дієву парламентську більшість.

Наша місія: привести нарешті справжніх професіоналів до Верховної Ради та Уряду – людей, які люблять Україну, вірять у її успіх та знають, як його досягти!

Ми ставимо перед собою амбітні завдання, оскільки віримо у нашу з Вами перемогу! Віримо, що професіонали у владі повернуть Честь Україні!

Повідомляю також, що сьогодні головою нашого передвиборчого штабу став відомий журналіст та громадський діяч – Дмитро Гордон.

При цьому він ще раз підтвердив, що не буде балотуватися до Верховної Ради України. Відразу після виборів він планує повернутись до професійної діяльності журналіста.

Варто зазначити, що Ігор Смешко раніше заявляв, що не виключає можливого входження в команду Зеленського, але на певних умовах

 При цьому екс-глава СБУ підкреслив, що прийме таку пропозицію від новообраного глави держави тільки за певних умов

За словами Ігоря Смешка, особисто він не виключає варіанта з роботою в команді Володимира Зеленського. Як мінімум екс-глава СБУ готовий розглянути таку пропозицію, якщо вона, звичайно, буде. Разом з тим, працювати в команді новообраного президента Смешко готовий лише на певних умовах.

Він пояснив – співпраця можлива тільки в тому випадку, якщо пропозиція від глави держави буде відповідати його власному розумінню того, що можна зробити для захисту України. При такому розкладі Смешко готовий зайняти офіційну посаду. Екс-глава СБУ додав, що якщо новий президент потребуватиме його досвіду і знаннях в цей непростий період, то він готовий до співпраці. Правда, поки ніяких кадрових пропозицій Смешку не надходило.