Російський адвокат Марк Фейгін змушував Надію Савченко відповідати героїчного образу під час ув'язнення в Росії, щоб не зруйнувати очікування патріотичного електорату в Україні, передає Корупція.Інфо

Популярне: Тут не до жартів. Молдовський перекладач не знав як реагувати на слова Порошенка!

"На тлі війни суспільство було дуже натхненне. Тут тобі полонені, убиті ,"Дебальцевський" і "Іловайський" котли. Людям хотілося вірити в те, що б їх надихало, робило їх боротьбу осмисленою.

Це потрібно зрозуміти. І ми з Надею намагалися відповідати, я змушував Савченко відповідати цим високим очікуванням патріотичного електорату України, щоб не розчарувати людей ", – сказав Фейгін.

За словами колишнього захисника Савченко, він не знімає з себе відповідальності за те, що штучно підняв її на такий рівень.

"Це ж моя була ідея щодо висунення її в Раду і наділення імунітетом як делегата ПАРЄ, але ж я це робив не для того, щоб зробити з неї великого політичного лідера, а щоб її відпустили.

А тут раптом люди подумали, що з неї намагаються зробити нового лідера України. Та не було такого завдання ніколи! Ніхто не хотів робити з неї нового президента ", – пояснив Фейгін.