У Садового знову похизувалися невивезеним сміттям.

Станом на 13 квітня сміття не вивезено з 432 сміттєвих майданчиків, – Корупція Інфо

Популярне: Зустрічайте, податок на ЛАЙНО: Нововведення в українському оподаткуванні шокували багатьох!

Як повідомили в управлінні житлового господарства ЛМР, станом на ранок сміття не вивезено з 432 контейнерних майданчиків житлового фонду. Це 34,9% від загальної кількості.

У Залізничному районі не вивезено сміття з 99 майданчиків, у Сихівському – з 84, у Франківському – з 65, у Шевченківському – з 140, у Личаківському – з 28, у Галицькому – 16."Кожного дня у місті назбирується 500-600 тонн сміття. Тому є щоденна необхідність у вивезенні сміття", – наголошують в управлінні житлового господарства ЛМР.

Також переповненими є 4 контейнерні майданчики закладів охорони здоров'я та 40 — закладів освіти.

Загалом у Львові 1237 сміттєвих майданчиків житлового фонду.

На Львівщині регулярно протестують проти сміття Садового. У самому Львові через сміття загорівся ринок. Львів тоне у смітті Садового. На дорогах Львівщини вимагають встановити відеокамери, щоб вберегтися від сміття. Навіть Мер Борислава відмовив Садовому в його брудному проханні.

Тим часом правоохоронці розслідують привласнення коштів, які виділялись на компенсацію вивезення ТПВ зі Львова. У Львівській обладміністрації підозрюють, що внутрішні сили у Львівській міськраді зацікавлені, щоб сміття зі Львова не вивозилось.