"Сміттєвого" мера Львова звинуватили в черговій незаконній утилізації відходів.

Заступник голови Рівненської обласної ради Олексій Бучинський на своїй сторінці в Facebook звинуватив мера Львова Андрія Садового в незаконній утилізації сміття на Рівненщині і назвав його "сміттєвим", повідомляє Корупція. Інфо

Він зазначив, що сьогодні вранці три сміттєвих фури скинули львівський сміття на одному зі звалищ Рівненщини.

Бучинський розкрив схему львівського мера. Спершу з міського бюджету виділяється близько 27 тисяч гривень на одну фуру для маршруту Львів-Дніпро (звалища полігон)."Коли настають різдвяні свята, маленькі колядники несуть людям радісну звістку. Сьогодні львівський сміттєвий заходів "приніс" нам в Рівненську чергові три фури свого сміття!

Схема від "самонемічного" така:

1. З бюджету Львова виділяється 27 тис. грн за одну фуру по маршруту Львів-Дніпро (сміттєвий полігон).

2. Перевізник за погодженням з львівською владою їде тільки до Рівненщини і домовляється скинути сміття тут або просто скидає стихійно. Вартість такої операції – до 7 тис. грн.

3. Різниця – 20 тис. грн бюджетних коштів в рівних частках ділиться між несумлінним перевізником і "львівським сміттєвим бароном"!
Сьогодні зупинили чергове вивантаження мотлоху з м. Лева на території Рівненської області – три фури зупинено, на місці інциденту працює поліція… "

На місце, куди незаконно було скинуте львівський сміття, виїхали правоохоронці, які відкриють кримінальне провадження.