Ми з України, м.Київ, мене звати Альона, я мама Смітюх Саші 20.12.2009 р.н., якому в пятирічному віці був встановлений діагноз: гіпофізарний нанізм, це рідкісне захворювання, яке застерегти неможливо, але піддається коригуванню та вимагає довготривалої терапії штучним гормоном росту. Такий же діагноз був у відомого футболіста Мессі, який переміг хворобу та живе повноцінним життям та має діточок і у мого синочка є всі шанси, але необхідне подальше лікування наша родина не в змозі оплатити самостійно.
При даному захворюванні організм гіпофізом не виробляє свій гормон росту, що призводить до затримки фізичного розвитку, лінійного зросту скелету та розвитку внутрішніх органів, які значно зменшені в розмірах, що впливає на роботу усього організму та якості життя. Але, якщо продовжувати лікування замісною терапією штучним гормоном росту протягом періоду відкритих зон зросту, тоді організм буде розвиватися пропорційно правильно та функціонувати, як у здорової людини та синочок має усі шанси жити повноцінним життям.
 
Я дуже Вас прошу допомогти нам з подальшим лікуванням синочка, так як сенс від лікування є тільки зараз поки організм в стадії розвитку та відкриті зони зросту і ми ще маємо час змінити долю синочка.

Дуже складно вести публічний збір коштів на лікування дитини, але виходу у нас поки іншого немає. Щомісячна вартість лікування в рази перевищує дохід сім’ї і робити щось треба, так як час втрачаємо, адже тільки зараз ми можемо змінити остаточне зростання дитини і вплинути на подальшу його долю.

Усім журналістам з телеканалів і всім хто нам бажає допомогти і кому потрібно побачити наші документи для підтвердження правдивості нашої історії в ідеалі я показую особисто.

Документи які публікую на загальний огляд маркується своїм номером карти, так як на жаль в наш час знаходяться псевдо волонтери, які крадуть документи і ведуть збори на свої реквізити і при цьому не допомагають цим дітям.

Також благодійні фонди, там теж не все завжди гладко. Тому чарівники, завжди вникайте і перевіряйте правдивість інформації і довіряйте тільки перевіреним людям.

Спасибі всім, хто нас підтримує і допомагає мені ростити сина повноцінним чоловіком!

Бажаю КОЖНОМУ нашому помічникові, щоб у Вашому житті НІКОЛИ не було між ними складний час, де Вам би довелося шукати вихід! ·

@ Приватбанк 5168 7426 0823 6307 (грн) Смітюх Альона Сергіївна
@ PrivatBank 5168 7573 4969 9399 (USD) Smityukh Alena Sergeevna
@ ЄДРПОУ 14360570, МФО банку 305299, рахунок 29244825509100
@ +380633491170 Qiwi – гаманець (мама Саші) і телефон для зв’язку
@ При особистій зустрічі в Києві разом з Сашком.
@ Яндекс https://money.yandex.ru/to/410016623666002
@ Штучним гормоном росту :syringe: “Зомактон” або “Генотропін”. Київ, нова пошта відділення №335, Смітюх А.С. (+380633491170) (гормон зберігатися строго в холодильнику), також вітаються інші необхідні медикаменти, вітаміни та ін., економія на цьому теж допомога.