Період снігопадів в Україні закінчується, але морози в найближчі дні залишаться. Про це на своїй сторінці в Facebook написала синоптик Наталія Діденко, передає Корупція.Інфо

"Нарешті цей циклонічний серіал завершується. І це не фігура рєчі, а справді, минулими днями через Україну переміщувалася серія південних циклонів. Циклонів, які зароджувалися над Середземномор'ям. І завтра останній циклон вже покине межі України", – написала вона.

"Залишки снігу ще політають по північним областям і також в Криму та Приазов'ї очікується мокрий сніг та дощ. Між іншим, сьогодні неймовірний контраст температури в Україні: в Криму +11, на Заході -11 градусів" , – зазначила вона.

Синоптик додала, що в більшості областей атмосферний тиск підвищиться, а опади припиняться.

"А5 березня біля нас вже запанує сухий антициклон. І хоча, як то кажуть, святе місце порожнім не буває, тобто на зміну снігопадам прийдуть вже завтра знову міцні морози – все ж снігу пора і честь знати. Найближчої ночі -9-15 градусів , завтра вдень (4 березня. – Ред.) -4-9 градусів. У Києві завтра місцями періодичний сніг. Вночі -12, вдень -6 градусів", – підкреслила Діденко.

Також, за прогнозом синоптиків, 5 березня в столиці буде сухо і морозно.

Популярне: "Якщо зі мною щось трапиться…": Знайшли тіло жінки, чию доньку до смерті зґвалтували військові

"З 6 березня почнеться підвищення температури повітря. Це не означає, що вже відразу стане 15 градусів, і опади 7-го березня дуже вірогідні. Але з цього періоду очікується зміна повітряних мас – з холоднішої на теплішу", – резюмувала вона.