Народний депутат і глава антикорупційного комітету Єгор Соболєв написав заяву в Національне антикорупційне бюро з проханням перевірити можливе незаконне збагачення голови фракції БПП Ігоря Гриніва.

Соболєв допускає корупційний фактор отримання доходів депутата, адже в декларації І.Гринів вказав велику кількість майна, передає Корупція.Інфо

"Я написав заяву до антикорупційного бюро, щоб перевірили, чи немає в його діях ознак незаконного збагачення. Він показав дуже велике майно, як для людини, яка більшу частину життя провела в політиці. Він, до речі, обіцяв дати звіт на нашому парламентському комітеті, але поїхав у відрядження до Китаю. Ми його чекали на цьому тижні, тепер в наступний раз чекаємо ", – говорить Е.Соболев.

Нагадаємо, голова фракції "Блок Петра Порошенка" Ігор Гринів задекларував ряд об'єктів нерухомості, розташованих в селі Таценки Київської області. До них відносяться житловий будинок площею 577,8 кв. м і чотири земельні ділянки загальною площею 10 тис. 390 кв. м. Крім того, дружина Гриніва Оксана володіє квартирою в Києві площею 145,5 кв. м.