62-річна викладач Лариса Кудрявцева, яка загинула в результаті масового розстрілу в Керченському політехнічному коледжі, врятувала багатьох студентів, закривши їх своїм тілом від озброєного Владислава Рослякова.

"Лариса ж грудьми закрила дітей від цього відморозка. Коли він зайшов до кабінету на третьому поверсі, у якому викладала Лариса, вона перша підійшла до нього. Там творився хаос, діти почали вибігати з аудиторії, сестра не кинулася з кабінету, вона підійшла до цього нелюда, щоб дати час студентам вибігти", – наводить слова двоюрідної сестри загиблої Валентини "Комсомольская правда".

"Про це говорять і рани на грудях у сестри. Вона загинула миттєво. Цей відморозок стріляв у всіх підряд без розбору, і першою його жертвою в цій аудиторії була моя сестра. Про це мені розповіли хлопці, які залишилися живі, і які все це бачили", – розповіла вона.

Популярне: Тепер позбавити людей субсидії буде складніше”: Юрист пояснила, що дає українцям нова заборона

Жінка працювала в коледжі близько 20 років і, за словами студентки Ірини, "була суворим, і водночас справедливим педагогом".

Варто нагадати, що 17 жовтня студент Владислав Росляков прийшов у керченський коледж із рушницею та саморобними вибуховими пристроями і почав розстрілювати всіх, хто зустрічався йому на шляху. Після цього він наклав на себе руки в приміщенні бібліотеки.

Окупаційна влада відкидає версію теракту, вважаючи загибель 21 людини і травмування майже 60-ти – вбивством. Українська влада розцінила напад як теракт і вже почала розслідування.