Користувачі соцмереж активно обговорюють бійку, яка виникла в Печерському районному суді Києва, де розглядається справа голови політради партії КРІП Геннадія Корбана.

Нагадаємо, бійка почалася, коли суддя оголосила рішення про доставку Корбана в суд і перенесення засідання з розгляду скарги на законність затримання політика на 5 листопада 2015 року, намагалася покинути зал засідання

"Апостроф" зібрав найцікавіші, на нашу думку, коментарі, передає Корупція Інфо

Розповів про повідомленні, яке відправив прокурор невідомим, нардеп Ігор Луценко:

"Тільки що прокурор відправив смс з вимогою негайно вручити повідомлення про підозру Корбана. Це зафіксували журналісти. Питання важливе тому, що Корбана вже більше 100 годин тримають без рішення суду і навіть без оголошення підозри". "Це ж пекло. Міліція в прямому ефірі знищує докази і звільняє злочинця", — прокоментував судове засідання та повідомлення, які отримував прокурор у ході засідання нардеп Борис Філатов.

Розповів про наслідки бійки народний депутат Андрій Лозовий:

"Тільки що отримав травму лівої ноги в результаті дій співробітників спецпідрозділів, які спровокували бійку на суді над Геннадієм Корбаном. Також був побитий народний депутат Володимир Парасюк. А прокурор Галинченко вдарив по голові (у місці, де встановлено титанова пластина) героя війни, легендарного "Титанового Джексона" — Євгенія Терехова.

Нагадав Лозовому про бійку з його участю під час місцевих виборів в Чернігові блогер Олександр Барабошко: "Не можу зрозуміти. Мені здавалося, що це нормально. Ну ось в Чернігові коли били натовпом — то нормально було, то навіщо тепер соплі розводити".

Коментували блогери і відео, на якому була зображена бійка в суді.

"Прокурор избил народного депутата Парасюка нанося себе удар по шее локтем народного депутата Парасюка, все так?" — поделился кадром с видео блогер Богдан Карпенко.

Отметили также и неразбериху, которая происходила в зале суда.