Народна депутатка України від “Європейської солідарності” Ірина Геращенко розкритикувала Олега Філімонова за те, що він комік, а не професіонал, але балотується в мери Одеси. Про це вона заявила під час ефіру ток-шоу “Право на владу” на телеканалі “1+1”.

У відповідь народна депутатка України від партії “Слуга народу”, кандидатка на посаду міського голови Києва Ірина Верещук нагадала їй про те, що Кличко, коли “домовлявся з Порошенком іти в мери, теж не був профі”.

На що Геращенко сказала, що Кличко на парасольках над Києвом не літав, зате у нього був прекрасний досвід роботи в міськраді, він був депутатом, лідером великої партії УДАР і парламентської фракції.

Коли вона виходила до мікрофона, Геращенко спитала: “Сьогодні без парасольки?”.

“Ви вважаєте, що це смішно?” – відповіла їй Верещук.

Нардепка додала ствердно: “Вважаю, що так. Це ж ваш ролик”.

Зі свого боку Верещук зауважила, що, літаючи на парасольці, вона добре розглянула “Ленінську кузню”, Подільсько-Воскресенський міст, магазини Рошен, які “виросли як гриби після дощу за умови такої плідної співпраці Порошенка і Кличка”.

16 липня на засіданні парламентської фракції “Слуга народу” Ірину Верещук обрали кандидатом від цієї партії на вибори мера Києва, які відбудуться наприкінці жовтня 2020 року.

3 вересня Верещук помітили на пішохідно-велосипедному мосту в Києві в образі Мері Поппінс – казкового персонажа з повісті письменниці Памели Треверс. Вона ширяла в повітрі на страхувальному тросі в жовтому плащі із зеленою парасолькою в руках. Відео може бути частиною її передвиборчої кампанії, сказала Верещук.