Пішов з життя відомий російський актор Валерій Голобородов. Артиста Тамбовського драматичного театру не стало на 67-му році життя.

Причиною смерті став коронавірус.

“Не витримав ковіда … довго лежав у лікарні. Ми сподівалися … Дружина Валери, Тамара – медик, вона допомагала лікарям, була поруч … але на жаль! ” – повідомила колега актора в Фейсбуці.

Валерій Голобородов народився 20 лютого 1954 року в Донецькій області. У 1979 році закінчив театральне відділення Ростовського училища мистецтв, і був запрошений до Тамбовського театру. Незабаром поступив на акторське відділення ГІТІСу і успішно закінчив його.

Молодий актор виконав головну роль неповнолітнього злочинця Малахова в спектаклі В. Аграновського «Зупиніть Малахова». Це стало великою роботою Валерія Голобородова. Він створив образ складної, суперечливої людини, що опускається по похилій площині і зайшов в моральний тупик.

Вистава «Зупиніть Малахова» з Валерієм Голобородовим в головній ролі викликав великий інтерес громадськості.

Акторові були властиві глибоке психологічне опрацювання характеру персонажа, точність зовнішнього і внутрішнього малюнка ролі, тонке відчуття жанру вистави, музикальність.