Kravchuk

Сьогодні, 22 квітня, до Львова з візитом прибуде перший президент України Леонід Кравчук.Планується, що протягом дня Леонід Кравчук відвідає кілька навчальних закладів, зустрінеться з колективом заводу «Електрон», а також візьме участь у телевізійній програмі на ТРК «Львів».

Зокрема, зранку перший президент України зустрінеться з Радою конкурентоспроможності. Опісля завітає до правничої гімназії, де поспілкується з викладачами та учнями.

Далі у програмі перебування запланована зустріч з академічною спільнотою Національного університету «Львівська політехніка», під час якої Леонід Кравчук виступить на теми нинішньої суспільно-політичної ситуації в Україні, державного будівництва та міжнародних відносин, а також відповість на запитання аудиторії й безпосередньо поспілкується з викладачами та студентською молоддю.

По завершенню зустрічі в залі університету Леонід Кравчук дасть прес-конференцію.

Під час візиту до Львова перший президент України відвідає і завод «Електрон». Зустріч проводиться з ініціативи міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою Львівської політехніки.

Окрім цього, Леонід Кравчук візьме участь у телевізійній програмі ТРК «Львів», де говоритиме про декомунізацію, переговорний процес в Мінську та зміни до української Конституції.