77_main

Сьогодні минуло два місяці відтоді, як зник львів’янин Тарас Позняков, родичі й досі шукають хлопця та вірять, що він живий.

Про це свої сторінці у «Facebook» написала мати Тараса Ольга Король.

«Віримо, що твій Ангел-охоронець уберіг тебе! Не перестаємо шукати тебе та дякуємо всім, хто робить це з нами», – написала мати Познякова. Тарас Позняков зник у Києво-Святошинському районі приблизно за 35 км від Києва ще 4 квітня. Вранці він виїхав зі Львова власним автомобілем, узявши, за деякими даними, невідомого попутника через популярний онлайн-сервіс «BlaBlaCar», проте в Київ так і не доїхав.

Пізніше в одному з гаражів Києво-Святошинського району правоохоронці знайшли автомобіль безвісти зниклого Познякова. Згодом поліція встановила підозрюваних у вбивстві Тараса Познякова й за фактом зникнення відкрила кримінальне провадження за статтею 115 Кримінального кодексу – умисне вбивство з позначкою «зникнення людини». Згодом його імовірних вбивць 6 травня Дмитра Голуба й Луана Кінгісеппа було оголошено в державний розшук, а з 16 травня зловмисників шукає Інтерпол.

Самого Тараса Познякова й досі шукають батьки, які заявили, що не зупинятимуться доти, поки не матимуть всієї інформації про місцезнаходження сина.