Народний артист Росії, радянський та російський актор Валентин Гафт помер 12 грудня 2020 року у віці 85 років. Відомо, що артист мав інсульт, після якого відновлювався протягом декількох років.

Інформацію про смерть актора поширила його дружина Ольга Остроумова. Про це повідомляє “Інтерфакс-Україна”. Жінка заявила, що Валентин помер вдома.

“Валентин Йосипович помер, це так”, – сказала Ольга.

Дружина актора також назвала причину його смерті. Остроумова поділилася, що декілька років тому Гафт пережив інсульт. За її словами, саме через нього Валентин пішов з життя. Тривале відновлення не допомогло чоловікові повернутися до нормального життя.

Нагадаємо, 6 серпня 2019 року Валентина Гафта госпіталізували в лікарню. Тоді медики поставили діагноз – інсульт. Пізніше артиста перевели у реабілітаційний центр. лікарі повідомляли, що він поступово відновлюється, чує та розуміє мову.

“Інсульт у нього був рік тому, навіть більше. Це наслідки інсульту, наслідки і все інше”, – розповіла Ольга Остроумова телеграм-каналу Mash.

Також ЗМІ повідомляють, що Гафта поховають у Москві на Троєкурівському цвинтарі. Похорон відбудеться 15 грудня на Алеї акторів.