У Нагірному Карабаху в суботу опівдні за місцевим часом набула чинності угода про припинення вогню. Цей документ затвердили в ніч на суботу за підсумками переговорів у Москві міністрів закордонних справ Вірменії, Азербайджану та Росії.

Режим тиші оголосили в гуманітарних цілях для обміну військовополоненими та іншими утримуваними особами, а також тілами загиблих.

Конкретні параметри режиму припинення вогню узгодять додатково.

Разом з тим міністерства оборони Вірменії та Азербайджану звинувачують один одного в зриві перемир’я.

У Міноборони Вірменії стверджують, що азербайджанські війська проігнорували перемир’я і о 12:00 відкрили вогонь по ділянці Караханбейлі. Також у відомстві заявили, що війська невизнаної Нагірно-Карабахської республіки намагаються припинити дії противника.

Своєю чергою Азербайджан повідомляє, що противник обстрілює Тертерський і Агдамський райони країни. У вірменському міністерстві це заперечують.

Так, сьогодні вночі Вірменія і Азербайджан погодили спільний документ за підсумками переговорів у Москві через конфлікт у Нагірному Карабасі. З 12:00 10 жовтня у регіоні оголошене перемир’я.

Підрозділи армії невизнаної Нагірно-Карабахської Республіки (НКР) отримали наказ про припинення вогню.

Додамо, Вірменія повідомила про 28 загиблих військових у результаті боїв. Наймолодшому з них було 18 років, а більшість загиблих народилися після 2000 року.