Митниці Державної фіскальної служби (ДФС) сьогодні, в останній день дії 50% знижки на акцизний податок під час митного оформлення автомобілів з іноземною реєстрацією, працюють у цілодобовому режимі. 

«22 лютого – в останній день дії пільгового режиму оподаткування транспортних засобів – усі відділи митного оформлення митниць ДФС працюватимуть у цілодобовому режимі», – сказано в повідомленні прес-служби ДФС. 

При цьому Фіскальна служба наголошує, що не фіксує ажіотажу на пунктах пропуску завдяки своєчасному інформуванню громадян – власників автомобілів на єврономерах. 

«Черги поки відсутні, на оформлення очікують 225 транспортних засобів. Хоча ще з 7 по 16 лютого в очікуванні безпосередньо в пункті пропуску перебували від 300 до 1 тис. автомобілів, перед пунктами пропуску на в'їзд в Україну – 1,5-3 тис. авто. Така ситуація спостерігалася в першу чергу на Львівській і Волинській митницях ДФС», – повідомили в Фіскальної службі. 

За даними прес-служби, митниці Державної фіскальної служби в період з 25 листопада 2018 року по 20 лютого 2019 року оформили за новими пільговими умовами 204,7 тис. автотранспортних засобів з іноземною реєстрацією, за які до бюджету сплачено майже 12,8 млрд грн. 

Зокрема, з них 130,4 тис. – авто з іноземною реєстрацією, які були ввезені на митну територію України з 1 січня 2015 року до набрання чинності нових правил ввезення таких автомобілів і які перебували в митних режимах тимчасового ввезення або транзиту. За ці авто власники сплатили понад 8 млрд грн. 

Також з даної кількості розмитнених автомобілів 112,5 тис. перебували на митній території України з порушенням вимог Митного кодексу, за них автовласники добровільно сплатили майже 957 млн грн (8500 грн за кожне авто), що звільнило власників таких автомобілів від адміністративної відповідальності за дане порушення.