вовк

Голосіївський районній суд міста Київ сьогодні розгляне питання про арешт судді Печерського райсуду Києва Сергія Вовка.
Ініціатор такого подання – київська міська прокуратура. Вона на судовому засіданні наполягатиме виключно на арешті цього сумновідомого судді.

Засідання розпочнеться сьогодні, 6 березня, о 10 годині ранку.

Поки що не ясно чи буде присутній на цьому засіданні сам Сергій Вовк, так як трохи раніше в українських ЗМІ повідомлялося, що він вже втік за межі України.

Нагадаємо, що сумновідомий суддя Печерського районного суду міста Києва Сергій Вовк, проти якого відкрито кримінальне провадження на неправосудні рішення, за деякими даними вже покинув Україну і таким чином залишився недосяжним для українських правоохоронців.

„Втік суддя Вовк! Наша влада – це беззубі імпотенти, що не можуть покарати навіть своїх кривдників…. Думаю вони закінчать, як Ющенко”, – повідомляє один із користувачів соціальних мереж в інтернеті.

Зауважимо, що трохи раніше повідомлялося, що суддя Сергій Вовк вже деякий час перебуває на лікарняному і через це не з’являється на робочому місці.

А згодом в канцелярії Печерського районного суду повідомили, що Вовк, проти якого порушила кримінальне провадження Генеральна прокуратура і вимагає зняття з нього суддівської недоторканності, перебуває у відпустці по догляду за дитиною.

Джерело: Корупція.інфо