kernes shokin

Попереднє засідання з розгляду справи Харківського мера Геннадія Кернеса відбудеться сьогодні, 31 березня, у Дзержинському районному суді Харкова.

Про це у Facebook написав народний депутат України Антон Геращенко, передає Корупція.Інфо

Читайте також: Генпрокуратура передала до суду справу проти Кернеса

"Завтра, 31 березня, на 10:30 в Дзержинському районному суді міста Харкова суддею Задорожним, виявляється, призначено підготовче засідання з розгляду по суті справи за підозрою Харківського міського голови Кернеса Г. А. у викраденні, погрозі вбивства, тортурах учасників Харківського Євромайдану", – написав Геращенко.

"У той же час завтра у Києві на 14:00 призначено засідання Вищого спеціалізованого суду з розгляду клопотань Генеральної прокуратури та сторони потерпілих про перенесення слухання кримінальної справи за підозрою Геннадія Кернеса в іншу область", – зазначив нардеп.

Геращенко зазначив, що ані адвокати потерпілих, ані самі потерпілі не в курсі того, що завтра буде засідання обох судів, так як не отримали судових повісток.

Читайте також: Чиновник Кернеса , якого спіймали на хабарі, заарештований (ФОТО)

Однак, про дату і час засідання отримані дані із заяви адвоката Геннадія Кернеса, поширеної в мережі Інтернет.

"Якщо завтра суддя Дзержинського районного суддя Задорожний проведе протягом дня і попереднє засідання, засідання по суті справи, а потім Вищий спеціалізований суд на цій підставі заявить, що, мовляв, раз в Харкові справа почала слухатися, то ми умиваємо руки і не будемо переносити слухання справи в іншу область або, наприклад, в столицю, то в такому разі діагноз судовій системі України зможе поставити кожен, хто був на Майдані і хотів домогтися зміни реального стану справ в країні", – написав нардеп.