За інформацією джерел “Страни”, сьогодні відбудеться чергова нарада по тарифах, де також будуть присутні депутати “Слуги народу”.

“О 18:00 прем’єр-міністр Денис Шмигаль, в.о міністра енергетики Юрій Вітренко, глава” Нафтогазу “, НКРЕКУ, депутати” Слуги народу “і антимонопольний комітет проведуть онлайн-нараду з тарифного питання. Назрів невеликий конфлікт через те, що НКРЕКУ чомусь був відсутній на нараді зі спікером Разумковим і на нараді, які було раніше з депутатами. Ми хочемо їх почути сьогодні, так як словам “Нафтогазу” і компанії вже ніхто не вірить. У всіх одне питання: скільки можна гасити цю пожежу? “, – говорить джерело в” Слузі народу “.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України планує ввести державне регулювання цін на газ і зафіксувати ціни на газ на рівні 6,99 грн, яка і так є нижнім порогом вартості на українському ринку. При цьому в Офісі президента заявляють, що держрегулювання дозволить знизити тарифи на газ для українців на 30%, але на ділі зниження ціни буде менше, а для тих, хто зараз платить 6,99 і зовсім нічого не зміниться.

Однак Шмигаль відмовився змінювати тарифи на газ в Україні з січня.

Також повідомлялося, що депутати фракції “Слуга народу” залишилися незадоволені вчорашніми рішеннями Кабміну щодо тарифів і навіть не виключають відставки Шмигаля.