Сьогодні, 8 липня, у Львові зустрічали 70 прикордонників, які виконували воєнні завдання на східній ділянці кордону в Донецькій області поблизу міста Маріуполь. Там вони перебували впродовж 4,5 місяців, про це передає Корупція.Інфо посилаючись на zaxid.net

Заступник начальника Західного регіонального управління Держприкордонслужби Костянтин Безпалько розповів, що на ротацію повернулися військовослужбовці окремої прикордонної комендатури «Великі Мости-2».

«Загальна кількість прикордонників – близько 200 військовослужбовців. Зараз проводять планову заміну з особовим складом Львівського прикордонного загону, який також вибув для виконання завдань», – додав він.

Тетяні вже не терпиться побачити свого рідного брата. Сліз дівчина втримати не може: «Емоції переповнюють, скучила дуже. Хоча і не всі сьогодні прийшли, бо батьки за кордоном, але всі дуже скучили. Кожен дзвінок звідти був очікуваний, а коли слухавки Віталік не брав, то серце розривалося», – розповіла дівчина.

Потяг «Маріуполь-Львів» на перон прибув о 12:45. Рідні та друзі зустріли Героїв з квітами, повітряними кульками та щирими емоціями. Серед них – і брат Тетяни Віталік. «Настрій чудовий, святковий, я радий, що повернувся. Думаю, наша Україна буде недоторканна і неповторна», – впевнений хлопець.

Прикордонника Івана зустрічає ціла родина і друзі. Чоловік каже: вдома себе відчув тоді, коли вже минули Тернопіль: «Дуже дякуємо за підтримку волонтерам, рідним, батькам, сім’ям своїм і командуванню, яке дійсно тримало бойовий дух», – додав прикордонник.

Прикордонники відпочиватимуть вдома близько тижня. Далі вони знову повернуться до військової частини у Великих Мостах, звідки їх обіцяють відпустили до родин. Ще частина прикордонників до Львова приїде вже цієї п’ятниці, 10 липня.