обмін

У вівторок, 15 серпня, українська сторона передала самопроголошеній «ДНР» тіла трьох бойовиків, які були вбиті в ході бойових дій на Донбасі. Тіла терористів були знайдені ще весною, проте напружена обстановка не дозволяла провести передачу.

Про це йдеться в повідомленні однієї з сепаратистських груп в соціальній мережі, передає Корупція Інфо«14 вересня українська сторона передала в Донецьк тіла трьох загиблих бійців армії ДНР, яких виявили в районі Спартака та Авдіївки. Передача відбулася в морзі лікарні ім. М. В. Калініна, причому варто відзначити, що подібний обмін загиблими став можливим завдяки домовленостям, досягнутим 16 квітня в результаті роботи Спільного центру контролю і координації режиму припинення вогню в Донбасі (СЦКК)», – говориться в повідомленні.

Представник «Комісії «ДНР» у справах військовополонених Лілія Родіонова заявила, що «Донецька народна республіка» теж регулярно передає Києву тіла загиблих бійців ЗСУ. Вона запевняє, що терористи роблять це частіше, адже кількість загиблих силовиків набагато більша, ніж втрати російсько-терористичних військ.