Сьогодні, на 81 році  життя помер російський співак Йосип Кобзон. Про це повідомило видання "Комсомольская правда" на своїй сторінці уTwitter.

Зауважимо, що наприкінці липня артиста терміново госпіталізували. Однак тоді повідомлялося, що його стан не надто критичний. Згодом російські ЗМІ повідомили, що Кобзон впав у кому. В останні дні його життя підтримували тільки апарати штучної вентиляції легень.

Популярне: По-королівськи! Марина Порошенко з доньками вразили неймовірними вишиванками (Фото)

Проблеми зі здоров'ям у співака почалися в 2001 році. У 2004 році у Кобзона було виявлено онкологічне захворювання, після чого йому зробили першу операцію. У 2009 році йому була зроблена повторна операція. 

У своєму заповіті Кобзон просив себе поховати поруч з мамою Ідою Ісаївною на Востряковському кладовищі. Там він викупив ділянку.

Радянський і російський співак, народний артист СРСР, російський політик і депутат Держдуми. Народився у Донецькій області 11 вересня 1937 року. У 1990 році Кобзон став депутатом Верховної ради СРСР. З 1997 року він був депутатом Держдуми. З 2011 року обіймав посаду першого заступника голови думського комітету з культури. Активно підтримував політику Путіна щодо України. Зокрема, неодноразово відвідував окупований Крим, а згодом і Донецьк з Луганськом.