У ніч на неділю, 27 вересня, померла японська актриса Юко Такеуті. Тіло 40-річної кінозірки в її власному будинку виявили члени сім’ї Такеуті, повідомляє японське суспільне телебачення з посиланням на правоохоронні органи країни.

Поліція почала розслідування всіх обставин загадкової смерті актриси. Основною версією вважається самогубство. При цьому ніякої передсмертної записки на місці слідчі не знайшли, але і ознак насильницької смерті на тілі не виявили.

Варто відзначити, що приводів зводити рахунки з життям у актриси, здавалося б, не було: в минулому році Юко Такеуті вийшла заміж за актора Таікі Накабаясі, а в цьому році народила другу дитину. Старший син актриси від першого шлюбу з актором традиційного японського театру Кабукі Накамурою Сидо підтримав вибір мами. Відносини в новій сім’ї актриси, якщо вірити ЗМІ, складалися благополучно.

Успішно склалася і її акторська кар’єра. Юко Такеуті знялася в 50 кінофільмах і телесеріалах, причому в чотирьох стрічках зіграла саму себе. Такеуті знялася в багатьох японських фільмах і серіалах, а також отримала премію Японської кіноакадемії за головну жіночу роль у фільмах «Оїдзумі Гаер» і «Весняний сніг». У програмі NHK, крім ролі героїні телесеріалу «Аска», який транслювався з 1999 року, вона також з’являлася в драмі про великий річці «Санада Мару», яка транслювалася в 2016 році.

Актриса тричі ставала володаркою престижної премії Японської кіноакадемії за кращу роль.

Шанувальники і друзі актриси досі не можуть прийти до тями.

“Майже кожного тижня ми отримуємо новини про вчинення самогубства якогось актора або іншого артиста. Здається, вона тільки що народила дитину. Може бути післяродова депресія. Зітхання. Сподіваюся ти знайдеш спокій … так сумно, що вона прекрасна актриса, я знав її … Вона одна з моїх улюблених 😭 Я так розчарований, що її більше немає! Які б випробування у нас не були! Зберігайте спокій і погляньте на реальність 😭 за хмарами завжди світло … була шикарною дівчиною … Життєрадісною … Часто піднімала мені настрій при спілкуванні … Таких яскравих людей не так вже й багато … Згоріла зірочка … Дуже шкода … Дуже … Це так сумно. Занадто молода. Вона була чудова в чудовому фільмі. До сих пір не можу повірити як же так … Як шкода ще жити і жити. Моя улюблена актриса, не можу з цим змиритися. “