Пішов з життя відомий білоруський театральний режисер Борис Луценко. Про це повідомив в соцмережах його син Іван Луценко.

Іван написав в своєму Інстаграм:

«Сьогодні вночі трагічно пішов з життя мій тато Борис Іванович Луценко – Народний Артист РБ, патріарх білоруського театру. Місце прощання і дату похорону повідомлю пізніше. Спасибі Російському Театру за щиру допомогу і участь ».

Народному артисту Білорусі, режисерові, професору Борису Луценку було 82 роки. Він народився в російському Майкопі в 1937 році, але все творче життя Бориса Луценка було пов’язане з Білоруссю. Шлях в професійне мистецтво одного з кращих режисерів Білорусі починався з кінематографу, з епізодичної ролі у фільмі «В окопах Сталінграда».Тоді Борис Іванович навчався в залізничному технікумі в Ростові-на-Дону. Недалеко від технікуму в Будинку культури був народний театр, де Луценко отримав головну роль у виставі «Дорослі діти».

Так сталося, що спектакль подивився асистент режисера-постановника фільму “В окопах Сталінграда” Олександра Іванова. І вже через тиждень молодий актор був затверджений на епізодичну кінороль офіцера.

У 1967 році Борис Іванович закінчив Білоруський театрально-художній інститут. Працював режисером Білоруського театру імені Янки Купали, головним режисером Національного академічного драматичного театру імені М.Горького (1973-1981). З 1982 по 1991 рік був головним режисером Театру-студії кіноактора, був художнім керівником Національного академічного драматичного театру імені М.Горького (1991-2008). З 2008 року – режисер-постановник Національного академічного драматичного театру ім. Горького, якому був відданий до кінця життя.