У Франції у віці 79 років померла актриса Наталі Делон, колишня дружина актора і режисера Алена Делона, повідомляє видання Paris Match.

«Моя мама померла сьогодні вранці в Парижі в оточенні рідних. Вона померла від раку », – розповів син Алена і Наталі Делон Ентоні.

Про смерть матері Ентоні Делон також повідомив на своїй сторінці в Instagram.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Anthony Delon (@therealanthonydelon)

Наталі народилася в сім’ї іспанського походження в 1941 році. З Делоном вона познайомилася після того, як розлучилася зі своїм першим чоловіком. Сам Делон тоді був заручений з Ромі Шнайдер, однак в підсумку зірки розлучилися і в 1964 році Ален одружився на Наталі. Тоді ж у пари народився син Ентоні.

У 1967 році Наталі дебютувала разом з Аленом Делоном у фільмі «Самурай», потім знімалася разом з Робером Оссейна, Ліно Вентурою, Ентоні Хопкінсом і Річардом Бертоном, проте великої популярності як актриса не отримала.

У 1969 році подружжя Делон розлучилися, сама Наталі пізніше пояснювала це невірністю чоловіка, зазначає Le Dauphine. Однак вони продовжували підтримувати стосунки. 11 січня 2021 Ентоні опублікував в своєму Instagram спільне фото батьків з підписом: «Любов непереможна».

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Anthony Delon (@therealanthonydelon)

Наталі Делон після розлучення продовжувала працювати в кіно, знявшись в цілому більше ніж в 30 фільмах, а крім того, двічі виступила в ролі режисера і сценариста.