Одіозному заступнику голови Офісу президента Кирилу Тимошенку після скандалу з перевезеннями медичних товарів, ймовірно, знайшли заміну.

На посаді його може змінити Маркіян Лубківський, який з грудня 2005 по грудень 2006 року був радником третього президента України Віктора Ющенка, а у вересні 2014 року обіймав посаду радника голови Служби безпеки України.

Підтвердженням цієї інформації служить пост, розміщений в Telegram-каналі “Темний лицар”, який був вилучений незабаром після оприлюднення.

У ньому зазначалося, що рішення про відставку Тимошенка практично ухвалене, але він відтягує це, користуючись своєю наближеністю до президента України Володимира Зеленського.

Також автор публікації стверджував, що репутація Тимошенка знищена махінаціями з гральним законом, під який вони з головою парламентської фракці “Слуга народу” Давидом Арахамією отримали 5 млн доларів від букмекерів, і скандалом із завезенням товарів для “Епіцентру” під виглядом гуманітарної допомоги.

За інформацією “Темного лицаря”, Тимошенко збирає в ОП 13 травня ввечері свою команду. Можливо, він буде з ними прощатися.

Нагадаємо, Маркіян Лубквіський, якому пророкують місце Тимошенка, народився у Львові. У 1993 він році закінчив Львівський державний університет ім. І.Франка (філологічний факультет, слов’янські мови та література).

Тривалий час Лубківський працював у МЗС. У 2019 він балотувався на позачергових парламентських виборах за списком партії ВО “Батьківщина”, однак його місце в списку (№30) виявилося непрохідним.

Крім цього, як стало відомо пізніше, “Темний лицар” стверджує, що заступник глави Офісу президента України Кирило Тимошенко “написав листа адміністрації Telegram”, у якому попросив заблокувати канали “Темный рыцарь” і “Джокер”.

“Тимошенко аргументував позицію тим, що ці канали займаються цькуванням. Відповіді від Telegram не було”, – заявляють анонімні автори.

Однак і це ще не все, Заступник глави Офісу президента (ОП) України Кирило Тимошенко – це “мародер від коронавірусу”. Про це ще 3 травня у Facebook заявив український бізнесмен Михайло Бродський.

“Учора одна моська, він же Кирило Тимошенко, він же заступник глави ОП, він же колишній івентменеджер бізнесмена Геннадія Корбана та мера Дніпра Бориса Філатова, він же мародер від коронавірусу і він же головний піарник президента України Володимира Зеленського дозволив собі брудно натякати у себе у блозі на ЗМІ та їхніх власників про нібито заказуху на нього через його мародерства на закупівлі в Китаї.

Відповідаю. Сосунець, поки ти не поясниш, скільки грошей дали олігархи і куди ти їх подів, із документами, ти в моїх очах – злодій і мародер на горі людей”, – написав він.

За його словами, Тимошенко обдурив Зеленського.

“Ганебні ви людці. Будете горіти в пеклі… Це тобі не устриці відкривати на вечірках”, – заявив Бродський.