Увечері 23 червня після тривалої хвороби помер відомий радянський актор Андрій Харитонов. Він не дожив один місяць до свого 60-річчя.

Про смерть актора повідомила в Facebook його дружина Ольга Смирягіна. Вона написала:

«Андрія сьогодні не стало … Пішов з життя всіми любима, талановита і надзвичайно красива людина. Низький уклін його колегам по театру, друзям, глядачам, які допомогли нам прожити цей страшний рік. Похований Андрій буде в м. Києві».

Відомий режисер Віталій Манський написав на своїй сторінці в Facebook: «Життя така штука … Мої співчуття всім, хто його пам'ятає і любить».

Андрій Ігорович Харитонов народився 25 липня 1959 року в Києві. У 1980 році закінчив Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. Карпенка-Карого. У тому ж році радянське телебачення показало багатосерійний фільм «Овод», в якому Харитонов зіграв Артура Бертона.

Дебют справив фурор. Глядачі захоплювалися не тільки грою, а й красою актора. Його тут же покликали в Москву. З 1984 по 1990 рік він став провідним артистом Малого театру.

Харитонов продовжував багато зніматися. Найбільш популярними фільмами з його участю стали «Зірка і смерть Хоакіна Мур'єти», «Таємниця« Чорних дроздів »,« Людина-невидимка »,« Загадка Ендхауза ».

У січні 2019 року стало відомо, що Харитонов хворий на рак.