На днях, відоме українське видання Фокус оприлюднив список найвпливовіших жінок нашої України.

Традиційно, у жовтні Фокус оприлюднює рейтинг “100 найвпливовіших жінок України”. Він існує ще з початку заснування журналу.

Цього року, даний рейтинг кардинально змінився, оскільки 59 жінок – це нові імена. Також, журнал вирішив не робити традиційний рейтинг з позиціями від 1 до 100, а розподілити їх за такими категоріями: “Стратеги”, “Кумири”, “Лідери”, “Майстери”, “Бізнесвумен”.

Варто зазначити, що серед успішних і впливових людей, можна побачити ім’я Першої леді України Олени Зеленської.

Цього року, дружина президента Зеленського вперше потрапила у цей список.

До списку найвпливовіших жінок нашої країни потрапила і журналістка Яніна Соколова. Радісною новиною журналістка поділилась у себе на сторінці у Фейсбук.

“Вплив – річ відносна. Я – за дію. Рада, що @focus_ua оцінив все, що ми робили з командою минулого року. І втішена, що у нас стільки розумних, красивих, небайдужих і чесних жінок. Значна кількість яких потрапили до рейтингу не через заміжжя з впливовим, а тому, що зробили себе самі такими.
Гордість за вас, дорогі українки”, – написала Яніна.

Проте фраза Сколової про потрапляння в рейтинг, “завдяки заміжжю з впливовим” одразу ж потрактували на адресу Олени Зеленської. Тим самим, у Мережі припустили, що Соколова вирішила “потролити” Олену Зеленську, у своєму звичному стилі. А можна ж просто було порадіти, що у нас стільки хороших і розумних жінок.