Відійшов у вічність заслужений артист України, багаторічний учасник Волинського народного хору Петро Кирилович Комарук, передає Корупція.Інфо.


Петро Комарук помер вранці середи, 25 жовтня у Волинській обласній клінічній лікарні.

Петро Комарук був найстаршим учасником та солістом Волинського державного академічного народного хору. 17 листопада йому виповнилося б 69 років.

Популярне: “Часто мала проблеми зі здоров’ям”: в університеті, де вчиться Зайцева розповіли всю правду про неї


У Волинському народному хорі він працював від перших днів його створення у 1978 році. У 2008 році вийшов на пенсію. Після цього продовжував творчу роботу, співав у кількох хорових колективах.

Прощання з Петром Комаруком триватиме протягом середи, 25 листопада у Хрестовоздвиженському храмі (Луцьк, вул. Данила Галицького, 2), у хорі якого він співав останні роки.

Поховають Петра Комарука у четвер, 26 жовтня у його рідному селі Колодяжне Ковельського району.

Довідково:

Петро Кирилович Комарук народився 17 листопада 1948 року у селі Волошки Ковельського району в родині службовців. Батько – Кирило Тимофійович, вчитель історії та англійської мови, багаторічний директор шкіл Ковельщини, мати – Галина Родіонівна – агроном.

Трудовий шлях Петро Комарук розпочав слюсарем з ремонту тракторів у Ковельській сільгосптехніці. Після відкриття Ковельського районного будинку культури в селі Колодяжне працював інструктором з клубної роботи. Згодом вступив на хоровий відділ Луцького культосвітнього училища.

У 1971 році отримав спеціальність клубного працівника, керівника самодіяльного хорового колективу. Став методистом Турійського районного будинку культури, а після переїзду до Ковеля – завклубом заводу “Ковельсільмаш” (1973-1978 рр.).

З 1978 року, як створився Волинський народний хор працював в його складі до 2008 року артистом вищої категорії і солістом.

У 1988 році за високу виконавську майстерність та багаторічну працю на ниві пісенного мистецтва йому присвоєно звання заслуженого артиста України.