Віка з групи «НеАнгели» поділилася з підписниками чуттєвим відео.

Зірка танцювала з таємничим незнайомцем. «Чорненька» з «НеАнгелів», Вікторія Смеюха, опублікувала у своєму мікроблозі новий пост. Артистка показала, як вона займається танцями. Дивно, що виконавиця, яка багато років виступає в поп-колективі, до сих пір вдосконалює свої навички в танці і пластиці.

«Танець мене вже не відпускає, адже загорілася я цим всерйоз. Кайфую при кожному відвідуванні занять і хочу все більше і більше працювати над собою. Мені дуже подобатися передавати свої почуття і емоції не тільки вокально, а ще й через пластику тіла. З кожним разом за допомогою танцю мені хочеться відкривати, собі і глядачеві, свій внутрішній світ і свою палітру емоцій », – зазначила Вікторія в підписі до відео.

У кадрі танцює Вікторія не соло, а в компанії таємничого незнайомця. Молода людина практично весь час знаходиться позаду співачка і направляє її руху своїми руками. Як виявилося, це тренер артистки Михайло Калістов.

«@Mishka_kalistov буквально за руку поведе в потрібному напрямку :)) З такою людиною кожен рух – крок вперед! Кожне заняття – це перемога! – похвалила Вікторія свого тренера.

«До зустрічі на концертах, улюблені», – звернулася співачка до своїх фанатів.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Танец меня уже не отпускает🤣🤣🤣, ведь загорелась я этим всерьёз. Кайфую при каждом посещении занятий и хочу все больше и больше работать над собой. ✊🏻 Мне очень нравится передавать свои чувства и эмоции не только вокально, а ещё и через пластику тела💃🏻. С каждым разом с помощью танца мне хочется открывать, себе и зрителю, свой внутренний мир и свою палитру эмоций. @mishka_kalistov буквально за руку поведет в нужном направлении👣👣:))С таким человеком каждое движение – шаг вперед👠! Каждое занятие – это победа👑! До встречи на концертах, любимые 😍✌🏻✌🏻✌🏻!!!💋💋💋 @premier_palace_wellness_club

Допис, поширений ВИКТОРИЯ Смеюха неАнгелы❤️🎤. (@vikanablack)

Для занять танцями Вікторія вибрала облягаючий комбінезон зеленого кольору. Цей наряд підкреслив кожен вигин стрункого тіла виконавиці.

Судячи з Геотеги, займається пара в готелі Premier Palace Hotel.