Сьогодні Петро Порошенко прийде на київський стадіон, щоб провести дебати з Володимиром Зеленським. Який вже давно заявив, що 14 квітня на НСК "Олімпійський" не прийде.

"Зе" запрошував свого опонента провести стадіонні дебати в передостанній день перед виборами – тобто, в п'ятницю, 19 квітня. Як того вимагає закон. Однак Порошенко хоче в цей день дебатувати лише в студії UA: Першого.

Тобто, дебати можуть з високою ймовірністю не відбутися взагалі ніколи. Але сьогодні їх не буде зовсім точно.

Проте, президент вже до 14:14 з'явиться на "Олімпійський". Хоча б для того, щоб підкреслити неявку свого опонента (хоча той відразу заявляв, що в цей день не прийде). А далі виступити соло, отримавши зайвий привід для самопіару перед виборами.

До візиту Порошенка на стадіоні серйозно готуються. Ще від учора навколо спортивного комплексу почали встановлювати паркан і будувати сцену. А вранці біля стадіону зібралися численні наряди поліції і Національної гвардії.

На території чергують патрулі поліції. Також помічені поліцейські на конях. Близько стадіону стоять авто поліції і Нацгвардії. Людей пропускають через рамки.