Пропагандист Соловйов продовжує підтримувати ядерну атаку України. Зокрема, закликаючи відповідати за повернений ЗСУ Херсон ядерним ударом. Але гості його шоу не погоджуються.

Так, в ефірі шоу, яке веде опальний пропагандист Соловйов, виникла серйозна дискусія. Під час неї окупанти визнали, що Крим і Херсон – не частина Росії.

У традиційній манері Соловйов вирішив пригадати про порушення територіальної цілісності. Мовляв, звільнення Херсона з-під окупації – цим і є. Тож, у такому разі Росія має причини застосовувати ядерну зброю.

«Нагадаю доктрину нашу. Якщо мова зайде про існування російської держави як такої. Зараз мова зайшла про існування? Наразі ні», – підкреслив депутат держдуми.

Йому, ясна річ, опонував сам Соловйов. Він переконаний, що загроза існує. Мовляв, військові дії зараз ведуться на територіях, які раніше були під контролем Росії. І тут він отримав смачного ляпаса.

Політик підкреслив, що Херсонську й Запорізьку область незаконно визнали частиною Росії. Адже сталося це за умов бойових дій, а не в мирний час. За його словами, хоч країна-агресорка й оголосила ці території своїми, фактично це не так.

Між Соловйовим і політиком була справжня перепалка. Адже пропагандист вирішив наполягати на чинній конституції. А от гість підкреслював, що приєднання сталося під час бойових дій. Тож вважати його законним не можна.