У Львові сьогодні близько п'яти дня почалася жахлива злива. Враження таке, що за вікном – водяна стіна, а все раптом стало сірим, сонце вмить зникло, а грім і блискавки, ніби в останній день життя на Землі.

"Я збирався забрати дитину з дитячого табору. Так ось, змушений був зупинити машину в районі Привокзальної. Все стоїть, навіть маршрутки. Вітер. Град. Дощ. Дітей теж не випускають з приміщення, а я відсиджуюся в машині. Словом, такого ще не бачив, хоча все життя прожив у Львові", – розповів  очевидець Тарас, якого негода застала зненацька.

І що найцікавіше, приблизно через 30-45 хвилин після початку негоди на небі несподівано з'явилося сонце, і природа повелася "як ні в чому не бувало".

Популярне: "Чим більше комбайнів, тим вищою буде зарплата та пенсія": Ляшко зробив нову гучну заяву

Нагадаємо, нещодавно ми писали, що негода вирувала в Києві в ніч на 16 серпня, і завдала місту чимало проблем: повалено дерева, затоплено магазини і вулиці, а також зірвано дахи і тенти магазинів.

Також повідомлялося, що у Львові сталася потужна злива, яка затопила півміста.

Крім цього, потужний ураган пройшов у Хмельницькому. Лише за півгодини стихія повалила півсотні дерев, знеструмила вулиці, а дороги міста перетворила на річки.

Раніше українцям розповіли, як уберегтися від кульових блискавок. Традиційно рідкісне і загадкове природне явище цього літа фіксували чи не кожного дня.