Спливають нові подробиці звільнення голови Громадського телебачення Зураба Аласанії. Це рішення було прийнято наглядовою радою телебачення, лояльним до Петра Порошенка », – пише на своєму« Телеграм »каналі народний депутат Сергій Лещенко

Зокрема, він додає, що стали відомі подробиці. 

Виявляється, в підготовленому обгрунтуванні Аласанія звинувачують, що він не провів трансляцію заходів за участю президента Порошенко. Мова йде про хресну ходу за єдину помісну церкву; про виступ Порошенко на засіданні Генасамблеї ООН; про виступ Порошенко на інвестиційному форумі в Харкові. Тобто розправа була здійснена за конкретними політичними мотивами – мало Порошенка в ефірі.

«Тобто, іншими словами – цензура. Це сором і ганьба, що президент руками своїх агентів дозволяє зводити рахунки з незалежним телебаченням », – резюмує народний обранець. 

Окрім того, як зазначає нардеп, насправді, Зураба Аласанію звільнили з посади керівника Національної суспільної телерадіокомпанії України через журналістські сюжети про владу.

Сьогодні “Схеми” разом з каналом UA:Перший оприлюднили сюжет про те, як Арсеній Яценюк і Микола Мартиненко виростили собі ботоферму для маніпуляцій суспільною думкою.

“І через такі викриття, через матеріалів про Мальдіви Порошенка і Сейшели Луценка, про таємні зв’язки влади і Медведчука вчора стався путч на Громадському телебаченні, в результаті якого звільнений керівник каналу”, – пише нардеп.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

За його словами, мета влади очистити всеукраїнський ефір від критики і викриттів за два місяці до виборів.

На Банковій зовсім отупіли, якщо йдуть в абсолютно збитковий з точки зору іміджу махач. В результаті самі ж і будуть потім розгрібати завали власного рейтингу”, – прогнозує Лещенко.

Сам же журналіст, так коментує своє звільнення: "Троє проти, дев'ять – за. Причини мені невідомі, офіційного обґрунтування немає (обіцяють через тиждень). Не те щоб зовсім несподівано – намагалися давно, і в цей раз бюлетені були заготовлені заздалегідь – але так очевидно перед виборами. Досить необережно", – йдеться в пості.

Крім того, журналіст зазначив, що після публікації офіційної причини такого рішення він буде відстоювати свої права в суді.