Прес-секретар генпрокурора України Юрія Луценка Лариса Сарган неприємно здивувала українців своєю реакцією на заяви народного депутата Сергія Лещенка.

Лещенко звинуватив генпрокурора в систематичній дезінформації адвоката президента США Дональда Трампа Рудольфа Джуліані.

"Я вважаю, що Джуліані несвідомо став мішенню для маніпуляцій і брехні з боку генпрокурора Юрія Луценка. Джуліані як американський політик не може уявити, що генпрокурор може бути настільки брехливим. Може, якщо це – генпрокурор без вищої освіти і моральних рамок Юрій Луценко", – сказав Лещенко.

На що Лариса Сарган в манері, не властивій державному службовцю, відповіла образами на адресу нардепа.

"Депутат -" бляшана щелепа "погорів як ворог Трампа в оточенні нового президента. Тепер щелепу зводить в пошуках виходу з патової ситуації, в пошуках крайніх. Біжи, Серьожа, біжи!", – написала вона в Твіттері.

У коментарях українці вказали Сарган на неприпустимість такого тону.

"Гідна комунікація від прес-секретаря! Запоребріком вчилися?", "Яка стидоба. Ви, шановна, взагалі пам'ятаєте, що ви держслужбовець? Сором і ганьба! Ваша профпридатність через такі висловлювання вкрай сумнівна", "Який рівень генпрокурора – такий і прес-секретар ", – пишуть коментатори.

Нагадаємо, 11 травня адвокат президента США Рудольф Джуліані оголосив, що передумав і вже не збирається зустрічатися з новообраним президентом України Володимиром Зеленським та просити його сприяти розслідуванню обставин втручання українських чиновників у вибори президента США в 2016 році. Причина, названа Джуліані, полягає в тому, що в оточенні Зеленського є люди, безпосередньо причетні до втручання у вибори і займаються антиамериканською діяльністю. Йдеться про нардепа Сергія Лещенка.