Провідна інфекціоністка МОЗ Ольга Голубовська заявила, що українським медикам потрібно терміново підняти зарплати, так як люди можуть залишитися без хороших фахівців. За її словами, “дякую” вже занадто багато – потрібно робити конкретні речі.

Голубовська зазначила, що всі ці роки суспільство підігрівалося ненавистю до лікарів, а вони всі працюють за зарплату п’ять тисяч гривень. Про це інфекціоністка розповіла в прямому етері телеканалу NewsOne.

За її словами, коронавірусні виплати є скрізь. Але у великих містах і регіонах такого немає, так як там місцева влада “робить все, що хоче”.

“Все треба контролювати. Але яке може бути ставлення до людини, якщо лікар отримує суму менше, ніж допомога з безробіття?! Але це не наше питання, і не медпрацівників”, – підкреслила Голубовська.

Також інфекціоністка додала, що в цій ситуації має бути соромно тим, хто приймає такі рішення.

“Кілька місяців тому були розмови про підвищення зарплат, але у підсумку нічого не змінилося. Особисто я вже боюся залишитися без лікарів”, – підсумувала Голубовська.

Варто відзначити, що всі присутні в студії підтримали жінку.

Нагадаємо, раніше Ольга Голубовська заявила, що COVID-19 приготував ще багато сюрпризів людям, так як сам вірус ще в процесі вивчення.