Генеральний прокурор України Ірина Венедіктова запевняє, що правоохоронні органи щодня “садять” чиновників, але суспільство цього не помічає, оскільки вимагає посадок тільки топ-керівників.

Так вона прокоментувала в ефірі каналу “Україна 24” ситуацію з “посадками” топ-корупціонерів, що обіцяла перед виборами нинішня влада.

Також Ірина Венедіктова поки що не може підписати підозри колишньому главі держави Петру Порошенку через тимчасову відсутність законних підстав для цього. Про це генпрокурор заявила в своєму коментарі щодо кримінальних проваджень, в яких фігурує Петро Порошенко.

За словами Ірини Венедіктової на даний момент відсутні законні підстави для підписання нею підозри. “Венедіктова підпише, коли будуть законні підстави”, – прокоментувала Генпрокурор України. Крім того, вона додала, що до підписання відповідно до чинного кримінально-процесуального кодексу країни правоохоронні органи зобов’язані провести ще деякі дії процесуального характеру.

На останнє інтерв’ю пані Венедіктової різко відреагували телеграм-канали, зокрема “Резидент”, який написав наступне:

“Генеральний Прокурор коли бреше дивиться вниз (ховає погляд), Венедіктовій необхідно потренуватися з психоаналітиками, може хтось тоді повірить в її слова. Далі більше, на екс-Президента більше 10 кримінальних справ, а підозру не вручають і виявляється через поганий процесуальний кодекс. Коли прокурорам потрібно вибити гроші з бізнесменів, то ви саджаєте в СІЗО і за менші правопорушення і вас не хвилює поганий кодекс.

Тут потрібно чесно сказати, що Офіс Президента заборонив вам вручати навіть підозру Петру Порошенкоу а ви як слухняний чиновник виконуєте. Ми б порадили Венедіктовій не ходити на ефіри, а то соромно за такого Генерального Прокурора “.