Державна фіскальна служба України у вівторок, 25 вересня, інформує, що через так званий тихий страйк польських прикордонників у пунктах пропуску Львівської області на кордоні з Польщею утворились великі черги.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби ДФС.

Найбільші черги виникли у пропускних пунктах "Рава-Руська – Гребенне" (150 пасажирських та 90 вантажних транспортних засобів), "Краковець-Корчова" (120 пасажирських та 210 вантажних) та "Шегині – Медика" (80 пасажирських та 160 вантажних).

Значно менше накопичення транспортних засобів у пунктах пропуску "Грушів – Будомеж" (30 пасажирських) та "Смільниця – Кросценко" (20 пасажирських).

У пункті пропуску "Угринiв – Долгобичув" черг немає.Популярне: Я – готовий”: Вакарчук зробив гучну заяву про президентство

У ДФС закликають громадян, які планують поїздки через кордон, врахувати цю інформацію та стежити за станом накопичення транспортних засобів перед пунктами пропуску, розташованими на території Львівщини,  інформацію про які розміщено на веб-порталі ДФС.

Варто нагадати, що раніше працівники Прикордонної служби Польщі планували почати так званий "італійський страйк", якщо уряд не виконає їхніх умов. Неофіційно прикордонники зазначали, що коли дійде до італійського страйку, "польсько-український кордон, фактично, буде паралізований".‡агрузка...