Анастасія Ковтун щойно стала мамою, та не змогла сповна насолодитись материнством, адже лікарі виявили у неї лімфому Ходжкіна, яку молода жінка долає вже кілька місяців.

«Дуже страшно повертатися додому після чергової хіміотерапії, і не мати змоги навіть підійти до дитини. Тому що ти просто нерухомо лежиш, прикута до ліжка…”, – розповідає Настя.

Та лікарі дають надію, що так триватиме не довго і за правильного і своєчасного лікування, Настя здолає хворобу і зможе повернутись до звичного життя і повноцінного виховання донечки. Хоча саме лікування дається їй дуже непросто.

«Спершу обстеження та результати аналізів показали, що 45% легенів дівчини були заповнені рідиною. Процес лікування ускладнюється тим, що організм молодої мами реагує на препарати зовсім інакше, як це планували лікарі. Перший протокол хіміотерапії дав ускладнення на шлунок і він почав відмовляти, два дні дівчина харчувалася через крапельницю. За цей час родина витратила понад 500 тисяч гривень на лікування, далі – мінімум 4 курси хіміотерапії, їхня тривалість залежатиме від реакції організму на препарати», – розповідають друзі Насті.

Навіть за попередніми розрахунками необхідне подальше лікування буде коштувати понад 800 тисяч гривень.

«Я хочу жити заради своєї донечки», – переконує дівчина і просить підтримати її фінансово. 

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

5168 7450 1806 4375

КОВТУН АНАСТАСІЯ МИКОЛАЇВНА